ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA - Rosice

ZUS Rosice ZUS Rosice
AKCE

Hlavní letní prázdniny:
29. června - 1. září 2019

platí pro všechny pobočky.


Zahájení vyučování:
pondělí 2. září 2019

platí pro všechny pobočky."podrobně VŠECHNY AKCE"

ZUS Rosice
menu1
menu2
menu3

ZUS Rosice - Historie


Přijímací řízení: pro školní rok 2019/2020 již řízení přijetí nových žáků proběhlo, ale pokud máte zájem a chtěli byste se přihlásit dodatečně, tak nás, prosím, kontaktujte na e-mailové adrese:

reditel@zusrosice.cz

nebo na telefonním čísle:

+420 722 110 536


ZUS Rosice - Historie

Hudební obor se odjakživa těší velkému zájmu dětí i rodičů. Posláním hudebního oboru je poskytnout žákům základy odborného vzdělání a vychovat z nich hudebníky, kteří by se ve svém životě dovedli uplatnit v různých hudebních žánrech – ať už jako amatéři nebo budoucí profesionálové.

V hudebním oboru vzděláváme děti od 6 let. Prvním rokem žáci navštěvují Přípravnou hudební výchovu, kde hravou formou podněcujeme jejich zájem o hudbu a rozvíjíme jejich hudební schopnosti a dovednosti. První stupeň má 7 ročníků, během nichž se žáci učí zvládnout techniku a výraz při hře na jednotlivé nástroje nebo zpěvu. Posláním druhého stupně, který má 4 ročníky, je rozvíjet základy položené během výuky na prvním stupni a rozšiřovat vzdělání žáků o náročnější druhy hudební literatury.

Nevyučujeme ale jenom sólovou hru. Naši žáci také navštěvují komorní nebo souborovou hru, kde se zaměřují na spolupráci s jinými nástroji, dokáží vyvažovat své hráčské výkony a přizpůsobovat je celku. Podobně je tomu i u sborového zpěvu.Naši učiteléNaši učitelé

Rozvrh hodin hromadných předmětů (HN, VO, TO)Rozvrh hromadných předmětů HN

Omlouvání žákůOmlouvání žáků

Jednotlivá pracovištěJednotlivá pracoviště

ŠkolnéŠkolné

Přijímací řízeníPřijímací řízení

FotogalerieFotogalerie
Fotografie budou časem aktualizovány.

ZUS Rosice - Historie
ZUS Rosice - Historie
ZUS Rosice - Historie
ZUS Rosice - Historie

Komentáře nejsou povoleny.