ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA - Rosice

ZUS Rosice ZUS Rosice
AKCE

Žákovský koncert Zastávka
5. března 2020

Začátek v 17:00 hodin
v sále ZUŠ.


Žákovský koncert Rosice
6. března 2020

Začátek v 17:00 hodin
v sále ZKC.


Učitelský koncert Zastávka
26. března 2020

Začátek v 18:00 hodin
v sále Dělnického domu.


Učitelský koncert Rosice
27. března 2020

Začátek v 18:00 hodin
v sále ZKC.


Žákovský koncert Říčany
2. dubna 2020

Začátek v 17:00 hodin
v sále KD Říčany.


MasterClass v Rosicích
3. dubna 2020

Začátek v 15:00 hodin
v sále ZKC.


Koncert žáků a
profesionálních hudebníků
3. dubna 2020

Začátek v 19:00 hodin
v hudebním sále zámku v Rosicích.


Koncert k ukončení Velikonočního kumštování
5. dubna 2020

Začátek v 16:00 hodin
v hudebním sále zámku v Rosicích.


Velikonoční prázdniny
9. - 13. dubna 2020

platí na všech pobočkách ZUŠ.


Žákovský koncert Ostrovačice
16. dubna 2020

Začátek v 17:00 hodin
v sále Sokolovny.


Žákovský koncert Rosice
22. dubna 2020

Začátek v 17:00 hodin
v sále ZKC.


Žákovský koncert Zastávka
23. dubna 2020

Začátek v 17:00 hodin
v sále ZUŠ.


Závěrečná výstava žáků VO
30. 4. - 17. 5. 2020

denně 10-12 a 14-17
vstup z II. nádvoří zámku Rosice.


1. ABSOLVENTSKÝ koncert
30. dubna 2020

Začátek v 17:00 hodin
v sále ZKC.



"podrobně VŠECHNY AKCE"


Zadání PROGRAMU

na koncerty ZUŠ

(pro pedagogy školy)

ZUS Rosice
menu1
menu2
menu3

AKTUALITY

Vážení návštěvníci,

vítáme Vás na stránkách ZUŠ Rosice a předkládáme několik aktuálních informací:


ZUS Rosice - Historie

Nedávno proběhlo okresní kolo soutěží ZUŠ ve hře na klavír. Všichni naši žáci i učitelé byli úžasní a všem tímto děkujeme. Výsledky jsou uvedeny níže a tady Vám nyní vkládáme možnost podívat se alespoň na ty žáky, kteří byli ze třídy paní učitelky Aleny Kučerové, za fotky jí moc děkujeme a ještě jednou velké díky a gratulace všem!

ZUS Rosice - Historie

ŠkolnéFotky okresní kolo klavírní soutěže ZUŠ


Naše žačka výtvarného oboru Lucie Janzová je letos účastnicí Stipendijního programu Men ART v rámci druhého ročníku 2019/2020. Díky tomuto programu spolupracuje spolu se svou paní učitelkou s profesionálním sochařem Michalem Gabrielem. V průběhu školního roku probíhá několik společných setkání a vše vyvrcholí závěrečnou výstavou. Více informací naleznete jak na stránkách programu, tak i v reportáži České televize:

ŠkolnéVideoreportáž České televize ze setkání 15. února 2020

ŠkolnéAktuality programu zde

Lucce přejeme hodně štěstí, mnoho nápadů, inspirace a děkujeme jak paní učitelce Janě Kolegarové, která uskutečnila přípravu, zprostředkování i prvotní nápady a témata, tak také paní učitelce Ireně Jochové, která doslova naskočila do rozjetého vlaku a ze všech sil nyní s Luckou dotahují vše potřebné, aby i naše škola mohla být součástí finální výstavy. Děkujeme všem a držíme pěsti, ať se dílo vydaří.


Naše škola se letos účastnila okresních kol soutěží ZUŠ v kategorii HRY NA KYTARU.

Gratulujeme všem žákům i učitelům ke krásným umístěním:

2. místo: Hra na kytaru (Jež Jakub) ze třídy pana učitele Romana Adnrle.

2. místo: Hra na kytaru (Kroutil Vít) ze třídy pana učitele Romana Adnrle.

3. místo: Hra na kytaru (Prager Filip) ze třídy pana učitele Romana Adnrle.

2. místo Kytarové duo (Jakub Jež, Filip Prager) ze třídy pana učitele Romana Adnrle.

Školnéwww.soutezezus.cz – kytary, výsledky okresního kola


Naše škola se letos účastnila okresních kol soutěží ZUŠ v kategorii HRY NA KLAVÍR.

Gratulujeme všem žákům i učitelům ke krásným umístěním:

I. kategorie:

3. místo: Hra na klavír (Fiala Dan) ze třídy paní učitelky Aleny Kučerové.

Čestné uznání I. stupně: Hra na klavír (Doubek Lukáš) ze třídy paní učitelky Pavlíny Němečkové.

IV. kategorie:

2. místo: Hra na klavír (Hájková Markéta) ze třídy paní učitelky Aleny Kučerové.

2. místo: Hra na klavír (Fialová Ema) ze třídy paní učitelky Aleny Kučerové.

3. místo: Hra na klavír (Popelková Magdaléna Lia) ze třídy pana učitele Marka Sedláčka.

VI. kategorie:

2. místo: Hra na klavír (Baštařová Veronika) ze třídy paní učitelky Aleny Kučerové.

Čestné uznání I. stupně: Hra na klavír (Bártová Tereza) ze třídy paní učitelky Pavlíny Němečkové.

Školnéwww.soutezezus.cz – klavíry, výsledky okresního kola



– Školné na II. pololetí:
Školné za druhé pololetí se již vybíralo, ale pokud jste ještě platbu neuhradili nebo se k Vám nedostaly žádné podklady k platbě, tak neváhejte, prosím, kontaktovat školu nebo svého učitele. Obracet se můžete také na:

reditel@zusrosice.cz

Více informací v sekci Školné



– Nejbližší koncerty:

ZUS Rosice




ZUS Rosice


26. března od 18:00 Učitelský koncert Zastávka

27. března od 18:00 Učitelský koncert Rosice


– Fotogalerie: v této sekci naleznete fotografie z akcí jak letošního, tak také loňského školního roku.
Aleš Palko je úžasný fotograf, který na mnoho z těchto koncertů chodí ve svém volném čase a pořizuje pro nás fotografie. Můžete si je prohlédnout a najít například právě Vaše dítě, zveme Vás proto do naší

ŠkolnéFotogalerie


SOUTĚŽE školního roku 2018/2019 – LOŇSKÉ VÝSLEDKY

Žáci ze třídy paní učitelky Aleny Kučerové se zúčastnili celostátní klavírní soutěžní přehlídky
Mládí a Bohuslav Martinů (ZUŠ Polička).

Dosáhly nádherných výsledků, ke kterým paní učitelce i žákyním gratulujeme:

stříbrné pásmo ve věku 13. – 14. let: Veronika Baštařová

stříbrné pásmo ve věku 11. – 12. let: Ema Fialová

čestné uznání ve věku 11. – 12. let: Markéta Hájková

Bližší informace nejen o výsledcích naleznete zde:

ŠkolnéMládí a Bohuslav Martinů


Žáci ze třídy paní učitelky Aleny Kučerové se zúčastnili také 3. ročníku celostátní klavírní soutěžní přehlídky
Pianoforte per tutti – aneb klavír pro všechny (ZUŠ Příbor).

Dosáhly nádherných výsledků, ke kterým paní učitelce i žákyním gratulujeme:

stříbrné pásmo v 6. kategorii: Veronika Baštařová

stříbrné pásmo ve 3. kategorii: Ema Fialová

bronzové pásmo ve 3. kategorii: Markéta Hájková

Bližší informace nejen o výsledcích naleznete zde:

ŠkolnéPianoforte per tutti


Naše škola se letos účastnila okresních i krajských kol soutěží ZUŠ v kategorii s převahou dechových nástrojů
a v kategorii hry na akordeon.

Gratulujeme všem žákům a učitelům ke krásným umístěním:

1. místo s postupem do krajského kola
3. místo v krajském kole:
Žesťový kvartet (Jindřich Halabala, Petr Veselý, Tomáš Hudec, Jiří Halásek) ze třídy pana učitele Dalibora Maška.

1. místo s postupem do krajského kola
Čestné uznání I. stupně v krajském kole:
Žesťové trio (Václav Rada, František Rada, Petr Pečenka) ze třídy pana učitele Petra Kříže.

2. místo v okresním kole: Hra na akordeon (sólo) (Václav Horák) ze třídy pana učitele Jaroslava Beera.

Bližší informace nejen o výsledcích dechové sekce naleznete zde:

Školnéwww.soutezezus.cz – dechy, okresní kolo

Školnéwww.soutezezus.cz – dechy, krajské kolo

A zde výsledky akordeonů:

Školnéwww.soutezezus.cz – akordeony


Dále oznamujeme, že webové stránky budou v tuto dobu provázet změny a „novoty“, a tak Vás prosíme o trpělivost s případnými problémy.

Komentáře nejsou povoleny.